ניו יורק: לעבוד ולבלות ב"תפוח הגדול"
            
מאת: צוות אתר "JobSource"

כולנו מכירים את האגדות על אותו הישראלי שהגיע לניו יורק עם מזוודה חבוטה וחמישה דולר בכיס ובכל זאת הצליח להקים אימפריה של מיליונים. כל האגדות האלו באות להמחיש תפיסה אחת – בניו יורק הכל יכול לקרות, הכל אפשרי וגבול האפשרויות הוא גבול הדמיון. עם זאת, בניו יורק יש הרבה יותר מהזדמנויות עסקיות. ניו יורק נחשבת בעיני רבים לעיר התוססת ביותר בעולם, שאפילו הליכה פשוטה ברחובותיה העצומים יכולה להיחשב כבילוי.

במידה ואתם מעוניינים להריח את הנקניקיות המתבשלות בכל פינת רחוב, ליהנות מהאדים שעולים מהפירים של הרכבת התחתית ברחוב, להביט למעלה ולראות רק בניינים שלא נגמרים אבל לשלב את כל זה עם עבודה ולהרוויח כסף תוך כדי, דעו לכם שמדובר על שאיפה ריאלית לגמרי. כיום חיים בניו יורק לא מעט ישראלים שבדיוק כמוכם, רצו לשלב עבודה בחו"ל עם בילויים בעיר הכי מפורסמת בעולם שכיכבה ביותר סרטים מכל כוכב הוליוודי שאי פעם חי. כל אחד ואחד מהם חי את החלום – חיים לצד בילויים בעיר הכי מגניבה שישנה.

רעיונות לעבודה בניו יורק לישראלים

אם יש משהו שבאמת לא חסר בניו יורק, זה מקומות עבודה. העיר קולטת מדי שנה מיליוני מהגרים שרק צמאים לעבודה מכל סוג שהוא. מאחר ובעיר חיים לא מעט ישראלים שכבר השתקעו בה והקימו בה עסקים, הרי שלישראלים קל במיוחד למצוא עבודה בניו יורק המתאימה להם. בין היתר חשוב להזכיר את המשרות הבאות:

  • עבודה במכירות בעיר ניו יורק – עבודה במכירות בחו"ל בד"כ מתחלקת לשני סוגים עיקריים: עבודה בחו"ל בעגלות ועבודה במכירת ציורי שמן.
  • הדרכת טיולים לישראלים בעברית – מדי יום ביומו יוצאים לדרכם עשרות סיורים אורבניים בעיר הגדולה שמתנהלים בעברית. למעשה ישנן מספר סוכנויות סיורים שכאלו שפועלות בעיר הגדולה ושמנוהלות באופן בלעדי על ידי ישראלים שהיגרו לארצות הברית. בחלק ניכר ממשרות ההדרכה אין צורך להחזיק בניסיון קודם.
  • עסקי המזון והמשקה – מן הסתם ניו יורק מפורסמת לא רק בגלל שפע מקומות העבודה שלה אלא גם בזכות שפע מקומות הבילוי שבה, בדגש על הבארים והמסעדות המפורסמים שבגבולותיה. כמו כן, חשוב לציין שישנן לא מעט מסעדות כשרות בעיר העצומה הזו שבהן ניתנת עדיפות למלצרים ולברמנים דוברי עברית מטעמים ברורים.
  • עבודה בהובלות – אם בורכתם בגוף שבנוי לתלפיות ואתם לא מפחדים מרהיטים, ייתכן מאוד שתוכלו לעשות יופי של כסף מעבודה בארה"ב בהובלות. בעיר פועלות נכון להיום לא מעט חברות של ישראלים שהחלו את דרכם כמובילים פשוטים שישמחו להעסיק ישראלים בדיוק כמוכם.

טיסות לניו יורק מישראל ולישראל מניו יורק

אחת הערים בהן תמצאו את כמות הישראלים הרבה ביותר זו העיר ניו יורק, כנראה העיר המסקרנת והתוססת ביותר של ארצות הברית. מאחר שכמות הישראלים שטסים לניו יורק בשנים האחרונות היא רבה, זה רק הגיוני שכמות הטיסות מניו יורק לנמל התעופה בן גוריון תהיה אף היא לא מועטה. על מנת למצוא טיסות לניו יורק במחירים אטרקטיביים יש לערוך חיפושים קדחתניים ברחבי האינטרנט, ולחפש אפילו טיסות low-cost שאולי פחות נוחות, אך הרבה יותר זולות.

איפה מבלים בניו יורק?

קצרה היריעה מלפרט אודות כל מקומות הבילוי בניו יורק. עם זאת, חשוב להבין דבר אחד – הכול מתחיל מניו יורק. כל טרנד אופנתי, סגנון מוזיקלי שולט או סגנון בישול מתקדם מתפשט לעולם כולו מניו יורק. גם במקרים בהם טכנית הוא החל את דרכו במקום אחר על פני הגלובוס, כיום זה כבר ידוע שללא האישור של תושבי ה"תפוח הגדול", זה פשוט לא הולך לקרות.

כמות הטרנדים אליה נחשפת העיר התזזיתית הזו מדי יום היא בלתי נתפסת, קצב החיים בניו יורק גבוה עשרת מונים אם לא יותר מקצב החיים בתל אביב למשל והעיר מזמנת לכל מי שנמצא בה ולו לימים ספורים מגוון אינסופי של הזדמנויות. בין אם מדובר על פגישות עם אנשים מכל רחבי העולם ובין אם מדובר על הרפתקאות מכל סוג שהוא – לאלו שמרגישים שישראל קטנה עליהם – ניו יורק היא ללא ספק המקום לעבוד, לבלות ולנשום בו.

       
       
 
עבודה בארה"ב  עבודה באוסטרליה  עבודה באנגליה  עבודה בפורטוגל  עבודה בספרד  עבודה בקנדה  עבודה בהולנד  עבודה בחו"ל
ביטוח לחו"ל  עבודה חוקית בחו"ל  פרסם אצלנו  קישורים  אודותינו  ויזות עבודה  לוח דרושים  טיפים  מגזין  צור קשר  עבודות בחו"ל
עבודה לבעלי אזרחות  הזמנת טיסות  פרסם אצלנו  כל הזכויות שמורות לJobSource  דרושים  מפת האתר