ארה"ב - הדרך לבירת המערב
            
מאת: צוות אתר "JobSource"

ארצות הברית נחשבת למובילה בעולם המערבי מבחינה כלכלית, תרבותית, אומנותית ואידיאולוגית. המדינה ידעה לא מעט טלטלות בשנים האחרונות. בין אם מדובר במתקפת הטרור הראשונה שהתרחשה על גבולות המדינה (מאז פרל הרבור) בתשיעי לספטמבר 2001 או הנפילה הכלכלית הגדולה של השנים האחרונות, ארצות הברית סופגת שינויים כבירים ומשמעותיים. עם זאת, ישנם דברים שלא משתנים ועם כל הטלטלות האדירות האלה אין כל שינוי במספרים העצומים של תיירים, אנשי עסקים וצעירים אשר מחפשים כסף וריגושים במסגרת עבודה בחו"ל, שפוקדים את ארה"ב מדי שנה.

נופים מופלאים ומרחבים פתוחים

אין כמעט דבר שלא ניתן למצוא בארה"ב, כל אחד יכול למצוא (או רוצה) למצוא משהו מדהים ומסקרן בגבולות המדינה העצומה הזאת, שהיא אולי הדגל של ורסטיליות וגיוון.

מבחינה גיאוגרפית, ניתן למצוא כמעט כל סוג של נוף ואקלים המצוי בכדור הארץ בין גבולותיה של ארצות הברית. מהנוף ההררי המושלג של הצפון, למרחבים הפתוחים של מדינות "המיד-לנדס", האקלים הטרופי של המזרח הדרומי, היערות שמאפיינות את החוף המערבי, תקופות המעבר מרהיבות החושים של ניו אינגלנד וכן הלאה.

תכנון טיול בארה"ב

בין אם אתם טסים במסגרת עבודה בארה"ב ובין אם לא, הרי אתם רוצים גם להנות מכל היופי והשפע התיירותי והאינסופי שהיא מציעה. נסיעה לארה"ב למטרות שונות מצריכה תכנון מקדים ולא אחת מכריחה זמן נסיעה ספציפי. כלומר, כדי ליהנות מהיופי של ניו אינגלנד מומלץ מאוד להגיע פחות או יותר סביב אפריל-מאי או ספטמבר-אוקטובר. כדי לחגוג בפסטיבל המופרע של ניו אורלינס המוכר כמרדי גרא יש להגיע ללואיזיאנה בפברואר. אם אתם פאנאטים של ספורט, יש להגיע באזור חג ה Thanksgiving, כלומר בנובמבר.

עם זאת, סביר להניח שגם אם תגיעו ללא כל תוכניות ברורות לא תהיה כל בעיה למצוא מה לעשות ובמה להתעסק. העושר והעודף שמאפיינים את ארצות הברית מבטיחים שלא יהיה לכם רגע דל אחד, בהנחה שיש לכם מספיק כסף כמובן.

אופציה נוספת לתכנון טיול בארה"ב, היא להעזר בחברות המציעות טיולים מאורגנים לחו"ל, שיבנו לכם מסלול טיול מסודר ומאורגן, שיכלול את כל האטרקציות השוות באזור. חברות אלו בוחרות את מסלול הטיול ומקומות הלינה מבלי שתצטרכו לבזבז זמן יקר.

הוצאת ויזה לארה"ב

חשוב לזכור - במידה ואין בידכם דרכון נוסף מלבד הדרכון הישראלי, יש מספר פרוצדורות שיש לבצע עוד לפני שסוגרים עם סוכנת הנסיעות שלכם על כרטיס טיסה, בראש ובראשונה להשיג ויזה לארה"ב. לאחר שהתהליך הפך למאוד מסובך בעקבות מתקפת הטרור של התשיעי לספטמבר הרשויות האמריקאיות הורידו הילוך מבחינת האתגר הטמון בהשגת ויזה לארה"ב, אך עדיין, הדבר איננו פשוט מאוד.

יש לתאם מראש פגישה עם נציג לטובת ראיון בשגרירות ארצות הברית. כמו כן, אתם נדרשים למלא טפסים לויזה לארה"ב באתר השגרירות, להצטייד בשתי תמונות פספורט, שלושה תלושי משכורת אחרונים ובכל מסמך המעיד על זיקה לארץ. במידה ואתם טסים עם ילדיכם יש למלא את הטפסים עבורם ולהביא את כל האישורים הנדרשים בנוסף לכך.

       
       
 
עבודה בארה"ב  עבודה באוסטרליה  עבודה באנגליה  עבודה בפורטוגל  עבודה בספרד  עבודה בקנדה  עבודה בהולנד  עבודה בחו"ל
ביטוח לחו"ל  עבודה חוקית בחו"ל  פרסם אצלנו  קישורים  אודותינו  ויזות עבודה  לוח דרושים  טיפים  מגזין  צור קשר  עבודות בחו"ל
עבודה לבעלי אזרחות  הזמנת טיסות  פרסם אצלנו  כל הזכויות שמורות לJobSource  דרושים  מפת האתר