הכוונה מקצועית למציאת עבודה בחו"ל
            
מאת: צוות אתר "JobSource"

אם השתחררתם מהצבא וכבר שמעתם מחברים רבים על המסלול הידוע והמוכר שכולל טיול אחרי צבא להודו ולדרום אמריקה או עבודה מזדמנת בחו"ל במכירת ציורי שמן או בעגלות, אולי כדאי לכם דווקא לחשוב על סוג של עבודה בחו"ל שתוכל באמת להתאים לכם ולצרכים הספציפיים של כל אחד ואחת מכם.

כאן באים לעזרתכם שירותי הכוונה מקצועית שבכוחם לא רק להתאים לכם את סוג העבודה בחו"ל שמתאים לכם, אלא אפילו לסייע לכם במציאת עבודה.

לא חשוב מהן הסיבות שלכם לבחירה בעבודה זו או אחרת, היצע ענק של עבודות בחו"ל ממתין לכם וזה הזמן לבחון מהי המשרה מבין כל המשרות אשר מתאימה בדיוק עבורכם. על ידי למידה של נקודות החוזק שלכם ורכישת מיומנויות חדשות, כמו גם גיוס האומץ הנדרש לשם עריכת שינוי בחייכם, תוכלו לגלות באיזו עבודה בחו"ל לבחור.

מה באמת חשוב לכם בעבודה?

יתכן שנפלתם למלכודת של המחשבה שמה שהכי חשוב זה להרוויח הרבה כסף בזמן קצר כדי לחיות בנוחות. אמנם, שכר הולם חשוב בכל עבודה, אבל זה לא כל הסיפור. אם אתם לא מרוצים ממה שאתם אמורים לעשות במסגרת העבודה, תשלמו על כך מחיר בריאותי, פיזי ונפשי כאחד. אתם עלולים להרגיש מתוסכלים, חרדים, מדוכאים ולא תיהנו גם משעות הפנאי בידיעה שלמחרת בבוקר עליכם לצאת לעבודה שאינכם אוהבים.

זאת ועוד, אם אתם מרגישים שהעבודה לא משמעותית עבורכם ולא מתגמלת, יהיה לכם קשה להתפתח בה בעתיד להתקדם בקריירה. יש סיכוי גבוה יותר להתפתחות מקצועית כאשר אתם מרגישים נלהבים ממה שאתם עושים במסגרת העבודה.

בין אם אתם מחפשים להיכנס לשוק העבודה בפעם הראשונה, או שוקלים שינוי קריירה ועבודה בחו"ל, הצעד הראשון הוא לחשוף את הפעילות שמעוררת בכם תחושות של שמחה והתרגשות. כאן יכולים לבוא לעזרתכם שירותי הכוונה מקצועית שיעזרו לכם לגלות מה באמת גורם לכם לשמחה בעבודה.

גילוי אפשרויות עבודה חדשות

הצעד הראשון הוא לחשוב היטב מה באמת מניע אתכם לחפש עבודה בחו"ל. אתם עלולים למצוא שקשה לכם לחשוב מעבר ל"אקבל שכר גבוה" או "אחווה חוויות במקום חדש". עם זאת, חשוב לגלות את האינטרסים העיקריים שמניעים אתכם ואת התשוקה הראשונית שלכם. גילוי זה יוכל לפתוח בעתיד דלתות לקריירה שאולי כרגע אינכם חושבים עליה. ברגע שבסיס זה נמצא בידיכם, תוכלו להתחיל בכוונון עדין של החיפוש אחר העבודה הנכונה. אתם עשויים להיות מופתעים עד כמה ניתן להתאים את התשוקות שלכם לעבודה החדשה שממתינה לכם בחו"ל.

       
       
 
עבודה בארה"ב  עבודה באוסטרליה  עבודה באנגליה  עבודה בפורטוגל  עבודה בספרד  עבודה בקנדה  עבודה בהולנד  עבודה בחו"ל
ביטוח לחו"ל  עבודה חוקית בחו"ל  פרסם אצלנו  קישורים  אודותינו  ויזות עבודה  לוח דרושים  טיפים  מגזין  צור קשר  עבודות בחו"ל
עבודה לבעלי אזרחות  הזמנת טיסות  פרסם אצלנו  כל הזכויות שמורות לJobSource  דרושים  מפת האתר