עבודה בחו"ל לצעירים בתחום השיפוצים
            
מאת: צוות אתר "JobSource"

כל צעיר אשר מסיים את שירותו הצבאי, מעלה באופציות העבודה השונות את עניין העבודה בחו"ל. מספר הישראלים העובדים במדינות כגון: ארצות הברית, בריטניה, צרפת, אוסטרליה, ברזיל – גדל מדי שנה. למרות הקשיים השונים בהוצאת ויזת עבודה, ישראלים רבים מעדיפים לנסות את מזלם ומחליטים לעזוב את הבית החם ולטוס לתקופה קצרה של עבודה בחו"ל.

קיימים תחומים פופולאריים שבהם עובדים צעירים ישראלים בחו"ל. בין התחומים המובילים ניתן למצוא: עבודה במכירות בקניונים, מכירת ציורי שמן, הובלות, עבודה בחו"ל באבטחה ועבודות מקצועיות. תחום פחות פופולארי, אך בהחלט ראוי לציון כחלק מהעבודות בחו"ל, הוא תחום השיפוצים.

קיימות אפשרויות עבודה רבות עבור צעירים ישראלים שזה עתה השתחררו מהצבא או סיימו את הטיול הגדול, הקשורות לתחום השיפוצים והנדל"ן. אז למרות שעבודה בשיפוצים עדיין לא תפסה תאוצה בקרב צעירים ישראלים, מדובר בתחום בו המשכורות והתנאים הינם מהגבוהים שקיימים בתחום העבודה בחו"ל לצעירים.

דברים שחשוב לברר לפני שטסים לעבוד בחו"ל

  • הגדרת תנאי העבודה והשכר
  • הגדרת עניין ויזת העבודה ותנאי השהייה במדינה
  • הגדרת עניין מהות העבודה בחברה

יתרונות

בעבודה בתחום השיפוצים בחו"ל ניתן להשיג את אותם יתרונות שניתן למצוא בסוגי עבודה אחרים. אתם עדיין עובדים בחו"ל מה שמאפשר לכם לשלב טיול ועבודה ואתם עדיין מרוויחים שכר גבוה יותר מהאפשרויות הפתוחות לחייל משוחרר בישראל. כל היתרונות הללו מצטרפים ביחד ליתרון אחד גדול, זו הסיבה שצעירים רבים מעדיפים לבחור בעבודות בחו"ל על פני עבודות דומות בארץ.

היכן היעד הפופלארי ביותר?

היעד הפופולארי ביותר לעבודה בשיפוצים בחו"ל הוא כמובן ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות – ארצות הברית. קיימות עשרות אם לא מאות חברות נדל"ן בארה"ב שמנוהלות על ידי ישראלים. היעדים הפופולאריים ביותר בתוך ארצות הברית הינם: מיאמי, ניו יורק, לאס וגאס ודטרויט. חברות נדל"ן רבות מנצלות את המשבר הפיננסי בכל רחבי ארצות הברית, רוכשות דירות במחירים נמוכים ביותר, משפצות אותן ומוכרות אותן מחדש ללקוחות ישראלים או לקוחות מקומיים. שוק הנדל"ן בארה"ב גדל מדי יום, ניתן לראות שחברות רבות מפרסמות מדי יום דירות חדשות המוכנות למכירה מחדש. אין ספק כי החברות הישראליות שולטות בענף הנדל"ן בארה"ב, לצורך זה הן צריכות לגייס עובדים רבים לתחומי השיפוץ וגם המכירה.

האם נדרש ניסיון בתחום?

כמו בכל תחום של עבודה בחו"ל לצעירים, אין צורך בניסיון קודם. בניגוד לעבודות שונות יש צורך ברצון לעבודה פיזית. עבודה בשיפוצים היא עבודה פיזית וקשה אשר דורשת מאמץ רב. אם אתם מוכנים לעבודה פיזית ומתגמלת אז עבודה בשיפוצים בהחלט תתאים עבורכם.

היכן לחפש עבודה בחו"ל בשיפוצים?

על מנת למצוא עבודה בתחום ניתן לגשת לכל לוח דרושים של עבודה בחו"ל, שם ניתן למצוא את מירב המודעות הקשורות לתחום. מלבד האתרים הרגילים מומלץ מאוד לבדוק אופציה ליצור קשר ישיר עם חברות נדל"ן בארה"ב שבבעלות ישראלית. לעיתים, הפנייה הישירה יכולה לחסוך זמן ויכולה לקדם אתכם מהר יותר אל עבר המשרה הבאה שלכם.

       
       
 
עבודה בארה"ב  עבודה באוסטרליה  עבודה באנגליה  עבודה בפורטוגל  עבודה בספרד  עבודה בקנדה  עבודה בהולנד  עבודה בחו"ל
ביטוח לחו"ל  עבודה חוקית בחו"ל  פרסם אצלנו  קישורים  אודותינו  ויזות עבודה  לוח דרושים  טיפים  מגזין  צור קשר  עבודות בחו"ל
עבודה לבעלי אזרחות  הזמנת טיסות  פרסם אצלנו  כל הזכויות שמורות לJobSource  דרושים  מפת האתר