חברות השמה בחו"ל
            
מאת: צוות אתר "JobSource"

ברוכים הבאים לעולם חיפוש העבודה בחו"ל! בין אם אתם מחפשים עבודה בחו"ל באופן עצמאי דרך לוחות הדרושים או דרך חברת השמה בחו"ל, חשוב שתלמדו להכיר את המושגים הנפוצים ותדעו מהם כל השלבים מרגע שאתם פונים לחברה, שולחים קורות חיים ועד לרגע שאתם נקלטים במקום העבודה החדש שלכם אי שם מעבר לים. כל זאת בכדי שתוכלו להכין את עצמכם, ואת קרובי המשפחה שלכם שבטח ידאגו לכם כאן בארץ, בצורה הטובה ביותר.

מהי חברת השמה?

חברת השמה היא למעשה גורם מתווך בינכם לבין החברה והמעסיק. לאחר שתיקלטו לעבודה אתם תהפכו לעובדים שכירים של החברה בה נקלטתם.

חברות ההשמה הן הגוף המתווך, אשר מגייסות את העובדים עבור חברות שונות ומעסיקים הנמנים על קהל הלקוחות שלהן. חברת השמה יודעת לאתר את המועמד המתאים לדרישות החברה, לרווחתם של שני הצדדים.

גיוס לחברות בחו"ל

חברות שמעסיקות עובדים בחו"ל מתפרסות על פני יעדים שונים: ארה"ב, קנדה, אוסטרליה, אירופה ואף המזרח הרחוק. תחום העבודה הנפוץ הוא מכירות, כאשר לרוב מדובר במכירות בקניונים (עבודה בעגלות) או מכירת ציורי שמן (מדלת לדלת). יחד עם זאת, קיימות חברות בחו"ל שמעסיקות עובדים בתחומים אחרים: אבטחה, הובלות, טיפול בילדים, ניקוי שטיחים ועוד. מידע על העבודות השונות, השכר, התנאים ואופי העבודה תמצאו באתר ותוכלו לעשות חיפוש ולקבל מידע נוסף.

גיוס לחברות בחו"ל ע"י חברת ההשמה חייב להיות מותאם הן לצרכי העובד, לרצונותיו לתכונות האופי שלו, והן לצרכי החברה בחו"ל, בהתאם לפרמטרים שנקבעים מראש.

היתרונות בחיפוש עבודה בחו"ל באמצעות חברת השמה

• יועצי ההשמה לומדים את היתרונות ואת היכולות של המועמד ומבצעים התאמה מושלמת לסוג המשרה העונה לצרכיו והעדפותיו.

• לחברות ההשמה יש מאגר משרות גדול והיצע נרחב של עבודות בחו"ל ביעדים שונים. כך שגם אם לא התקבלתם למשרה אחת, לא התלהבתם ממשרה שהציעו לכם או מהיעד, תוכלו לבחור ממגוון הצעות עבודה, עד למציאת עבודה בחו"ל מתאימה לכם.

• יועץ ההשמה יכול לתת לכם ערך מוסף כמו להכין אתכם לראיון העבודה ולמיונים בצורה הטובה ביותר, בכתיבת קורות החיים וכו'.

• יועצי ההשמה מעניקים ליווי מקצועי לאורך כל תהליך חיפוש העבודה בחו"ל. השירותים האלה מוענקים למועמדים בחינם וכמובן מקלים באופן משמעותי על כל התהליך של חיפוש עבודה בחו"ל.

מחברת ההשמה לקראת גיוס לעבודה בחו"ל

במקומות עבודה רבים נהוג לקלוט עובדים חדשים לאחר תהליכי סינון שונים. בתהליך גיוס לעבודה בחו"ל, בו נבחנת התאמתכם למשרה ולחברה בחו"ל, זו גם ההזדמנות שלכם להתרשם מהחברה ולבחון את תנאי העבודה. בידקו לעומק למה מתחייבת כל חברה ומה היא מציעה מבחינת מגורים, שכר, החזרי כרטיסי טיסה, בונוסים וכיוצא בזה.

חשוב לציין כי המאפיינים הייחודים של כל חברה שמעסיקה עובדים בחו"ל הם שונים, כמו גם המשרה ודרישות התפקיד המוצע. לכן, בצעו השוואה וזיכרו שהדברים משתנים מחברה לחברה, בסופו של דבר ביחרו במשרה וביעד שכובש אתכם.

יועץ השמה לעבודה בחו"ל ידאג להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת מה אתם הולכים וגם יסייע לכם לשפר את הסיכויים להצליח בתפקיד ולהגיע למקסימום על מנת להתקבל אליו.

עכשיו, כל מה שנותר לכם זה ליצור איתנו קשר, לתת לנו למצוא לכם עבודה בחו"ל ולישון היטב בלילה לפני ראיון העבודה והפגישה עם נציגי החברה!

       
       
 
עבודה בארה"ב  עבודה באוסטרליה  עבודה באנגליה  עבודה בפורטוגל  עבודה בספרד  עבודה בקנדה  עבודה בהולנד  עבודה בחו"ל
ביטוח לחו"ל  עבודה חוקית בחו"ל  פרסם אצלנו  קישורים  אודותינו  ויזות עבודה  לוח דרושים  טיפים  מגזין  צור קשר  עבודות בחו"ל
עבודה לבעלי אזרחות  הזמנת טיסות  פרסם אצלנו  כל הזכויות שמורות לJobSource  דרושים  מפת האתר