לעבוד ולטייל בארה"ב - Work & Travel USA
            

סטודנטים רבים בוחרים באפשרות של עבודה בחו"ל במהלך חופשת הסמסטר שלהם. כך הם למעשה גם מתנתקים משגרת הלימודים העמוסה, מטיילים ונהנים, וגם מצליחים לחסוך לא מעט כסף להמשך שנת הלימודים הבאה. אחת האפשרויות העומדות בפני סטודנטים בזמן חופשת הקיץ, היא להעביר את החודשים הללו בעבודה וטיול בארצות הברית.

Work and Travel USA היא תוכנית בינלאומית לחילופי תרבויות, המקנה לסטודנטים מרחבי העולם אפשרות לבלות את חופשת הקיץ שלהם בארה"ב. המטרה העיקרית של התוכנית היא להכיר לסטודנטים זרים את התרבות וסגנון החיים המודרני של האמריקאים, כמו גם לסייע בהפצת תרבויות שונות בקרב תושבי ואזרחי ארה"ב.

מי שיסדה את התוכנית ומפקחת עליה היא מחלקת המדינה האמריקאית, והיא גם זו שקובעת כמה סטודנטים יוכלו להשתתף בה. נותני החסות לתוכנית הינם ארגונים אמריקאיים אשר אושרו על ידי מחלקת המדינה לנהל את עבודת הקיץ. סוכנויות שונות הנמצאות בחו"ל אחראיות על גיוס ארגונים שיעבדו בצמוד עם נותני החסות.

מה האחריות של נותני החסות?

נותני החסות הם שחקני משנה חשובים בתוכנית, והם אחראים לארגן מראש הרבה מן העניינים הדרושים להצלחתה. נותני החסות נבחרים בקפידה על ידי מחלקת המדינה האמריקאית, ואחראים לדווח לה למשל על כל ההתחייבויות החוזיות הקשורות לקבלת המשתתפים, ולוודא שיש ברשותם משאבים כספיים מספקים על מנת לכלכל את עצמם בזמן שהם מחפשים עבודה, כמו גם לספק להם מידע בנושא זה ולסייע להם למצוא עבודה בארה"ב.

תנאי קבלה לתוכנית Work & Travel Usa

תנאי הקבלה לתוכנית פשוטים מאוד וכל מה שדרוש מכם זה לעמוד בקריטריונים הבאים: להיות בטווח הגילאים 18-30; להיות בעלי שליטה גבוהה בשפה האנגלית; וכמובן - אתם חייבים להיות סטודנטים במסלול לימודים מלא באוניברסיטה.

במרבית המקרים, המועמדים לתוכנית אינם נדרשים להיות בעלי ניסיון או לעבור הכשרה מבעוד מועד, ובמידת הצורך תילמד העבודה במקום. סוגי העבודות מגוונים וכוללים בין היתר אנשי מכירות, קופאים, מארחים וצוותים בבתי מלון, מסעדות ופארקי שעשועים.

מה מאפשרת תוכנית עבודה: Work & Travel USA?

מלבד המובן מאליו - להיכנס ולשהות בארצות הברית - המשתתפים בתוכנית מוזמנים ליהנות גם מהאפשרות לעבוד ולטייל במשך חודש נוסף בכל מדינה שיחשקו לבקר בה בארה"ב. במקרים מסוימים ניתן גם לקבל ויזה לארה"ב לתקופת זמן קצרה לצורך עריכת ביקור במדינות שכנות, דוגמת קנדה או מקסיקו. חשוב לציין, כי התוכנית פעילה אך ורק בחודשי הקיץ, בין ארבעה לחמישה חודשים - תלוי בארץ ממנה אתם מגיעים.

הוצאת ויזת עבודה חוקית בארה"ב

על מנת להיכנס לתחומי ארצות הברית, אתם כמובן זקוקים לויזה, ובמקרה הזה ויזת עבודה בארה"ב מסוג J1. תהליך הבקשה דומה מאוד לתהליך הוצאת ויזה של תייר, ובנוסף אליה תידרשו לשלם את אגרת המידע לחילופי סטודנטים (SEVIS). לאחר שתמלאו את כל המסמכים והבקשות, תגיעו לראיון בשגרירות ארה"ב, במהלכו תתבקשו להוכיח בפניו שאין לכם כוונה להגר לארה"ב, אלא רק לשהות בה במשך תקופת הזמן שהוגדרה לפי התוכנית אליה אתם נוסעים.

חזרה לתוכניות עבודה חוקית בחו"ל

לשירות הוצאת ויזה לחו"ל מלא את פרטיך בטופס מטה :

      
      
 
עבודה בארה"ב  עבודה באוסטרליה  עבודה באנגליה  עבודה בפורטוגל  עבודה בספרד  עבודה בקנדה  עבודה בהולנד  עבודה בחו"ל
ביטוח לחו"ל  עבודה חוקית בחו"ל  פרסם אצלנו  קישורים  אודותינו  ויזות עבודה  לוח דרושים  טיפים  מגזין  צור קשר  עבודות בחו"ל
עבודה לבעלי אזרחות  הזמנת טיסות  פרסם אצלנו  כל הזכויות שמורות לJobSource  דרושים  מפת האתר